28.01.2010 13:30 - Нов ужас за Милан за 4 дни
Автор: betwinner Категория: Спорт
Прочетен: 1163 Коментари: 0 Гласове:
0

Отборът на Милан преживя нов ужас в рамките на четири дни. След като „росонерите” бяха тотално надиграни в дербито от Интер, сега воденият от Леонардо тим отпадна и от турнира за Купата на Италия, тъй като загуби с 0:1 от Удинезе в четвъртфинален мач на стадион „Сан Сиро”. Леонардо даде почивка на голяма част от титулярите, които играха срещу Интер, но това не оправдава Милан за слабата продукция, която футболистите изнесоха. Единственото попадение в срещата отбеляза Инлер в 56-та минута и по този начин „фриуланите” се класираха за полуфиналите на турнира.
Удинезе се превръща в третия отбор, който се класира за полуфиналния етап от турнира за Купата на Италия, след като това вече сториха отборите на Рома и Фиорентина.
В последния четвъртфинален сблъсък един срещу друг се изправят отборите на Интер и Ювентус

Тагове:   нов,   милан,